Dorost porazil Porubu vysoko 7:1

Poměrně jasný průběh měl nedělní zápas dorostenců na domácím hřišti proti Porubě. Celý tým plnil předem domluvenou taktiku a soupeře téměř k ničemu nepustil. První gól padl do soupeřovy brány už v čase 3:13.  Rozhodujícím faktorem celého zápasu bylo skvěle ubráněné dvojité oslabení , které následovalo půl minuty po vstřelení prvního gólu. V čase 3:44 se musel náš tým bránit ve čtyřech a hned po té v čase 3:48 se za nešťastné vyhození míčku ze třetiny přes mantinel hrálo ve třech. Poté už opět převzal otěže zápasu náš tým. Soupeře jsme přestříleli vysoko 37:12 a zápas dovedli konečného výsledku 7:1  (3:0,2:0,2:1)

Střely na branku : 37:12  Vyloučení: 4:4  Přesilovky: 3:4   Využití: 0:0   Oslabení: 1:0