Dorost- HBC Pardubice vs Eagles

Dorostu se proti Pardubicím na úvod sezony nedaří. Po těsně prohraném, ale vyrovnaném zápase na domácím hřišti proti Svítkovu, se dorostenci vydali do Pardubic změřit své síly s druhým pardubickým týmem HBC Pardubice.  Domácí tým vletěl do zápasu po hlavě a po první třetině vedl 3:0. Ačkoli se naši borci nevzdávali a herně  se začali zvedat, stále se jim nedařilo najít recept na domácího brankaře Petra Bečičku. Domácí hráli v druhé třetině efektivním způsobem a na rozdíl od našich borců některé své šance proměňovali. Do třetí třetiny se vstupovalo za stavu 5:0. V třetí třetině se náš tým zvedl natolik, že svého soupeře pouštěl jen zřídka do útočného pásma. Bohužel ani tato zvýšená aktivita nevedla k navyšovaní skóre na straně Eagles. Jediný čestný zásah do domácí brány, se vydařil po nařízeném trestném střílení po faulu na Patrika Navrátila. Ten se také stal úspěšným Exekutorem nájezdu. Konečné skóre tak upravil na 5:1.