Turnaj minipřípravek Kyjov 9.11.2019

V sobotu 9.11.2019  se u příležitosti otevření nově zrekonstruované hřiště v Kyjově konal turnaj minipřípravek. Turnaje se zúčastnily čtyři celky domácí HBK Kyjov, ze Slovenska HBK Roconaba Zohor a dva brněnské celky HBK Bulldogs Brno a náš tým Eagles Brno.

Komentéř trenéra minipřípravky Romana Příkazského:

Dnes poslední turnaj minipřípravek v Kyjově. To co dnes naše děti předváděli na hřišti bylo něco neskutečné. Kdo nebyl neuvěří. Vezeme zlato bez ztráty bodu. Děti běhali s neskutečnou lehkosti po celém hřišti jako jeden tým. Dokonce jsme dali nejrychlejší gól a to za 4 vteřiny.
Eagles – Bulldogs 6-0
Eagles – Zohor 6-1
Eagles – Kyjov 12-3
O prvni misto:
Eagles – Zohor 10-3

Děkuji dětem za super týmovou spolupráci.
Roman

Fotogalerie turnaje ZDE

Napsat komentář

Přejít k navigační liště