Turnaj Přípravky a mikropřípravky Brno 13.10.2019

V neděli 13.10.2019 pořádal náš klub v Brně na nově zrekonstruovaném hřišti turnaj nejmladších kategorií. Současně se na hřišti proháněli hráči kategorií přípravky a mikropřípravky. Naše děti se zúčastnili turnaje v obou kategoriích a nevedli si vůbec špatně. Přípravka s bilancí čtyř výher a dvou proher obdržela bronzové medaile. Stejný kov si na krk pověsila i kategorie mikropřípravky, která prošla turnajem s bilancí dvou výher a dvou proher.

Účastníci turnajů :

Přípravka : Eagles Brno, HBK Bulldogs Brno, HBK Kyjov, SK Sudoměřice, HBK Roconaba Zohor, Hancop Bratislava, SK Jihlava

Mikropřípravka: Eagles Brno, HBK Kyjov, HBK Roconaba Zohor modrá, HBK Roconaba Zohor bílá

J.Š.

Fotogalerie z turnajů ZDE

Napsat komentář

Přejít k navigační liště