Starší žáci opět bez ztráty bodů

Starší žáci v sobotu 21.9.2019 odehráli další dva zápasy na venkovním hřišti. Tentokrát se Orli vydali do Hodonína.

Už od prvních momentů bylo jasné, že se bude hrát pěkná hra a že si oba celky budou chtít urvat body pro sebe. Rozhodující zlom byl vždy v půlce zápasu a to jak v prvním tak i v druhém utkání.  V tom prvním v čase 26:58 využil Vojta Zemen (hostující hráč týmu HBK Bulldogs Brno) přesilovku a po zemi umístil míček za záda domácího brankaře. Neuplynulo ani půlminuty a prosadil se další z brněnských Michal Kycl. Střela ze vzduchu trefená v úrovni kolen, zamířila přesně pod víko pravého rohu. Asistenci při této krásné akci si připsal druhý z bratrů Kyclů Ondra. Skóre 0:2 vydrželo bez změny až do závěrečného hvizdu.  Druhý zápas měl dost podobný scénář, oba celky se rvaly o každý míček a brankaři odolávali spoustě pokusů o vstřelení branky. Jediný komu se to podařilo za Eagles Brno byl Ondra Hamzík. V čase 22:11 napřáhl od modré čáry a překonal domácího brankáře. To  že mu asfaltový povrch v Hodoníně svědčí, dokázal znovu v době, kdy na světelné tabuli svítil čas 38:11. Asistenci si po přihrávce přopsal Standa Lošťák. Na tuto obdrženou branku odpověděl dvě minuty na to domácí Adam Šemfeldr. V třetí třetině už žádný gól nepadl a tak i další tři body vezou Orli do Brna.

Sestava Eagles Brno :Nevřivý František(B), Dušan Pavlásek(B), Havlásek Ondřej, Kycl Michal, Kycl Michal, Lošťák Stanislav, Navrátil Patrik(C), Svoboda Jan, Foršt Filip, Hamzík Ondřej, Šmarda Jiří, Kliment Oliver, Nevřivý Václav, Havlásek Jakub, Obořilová Sabina, Zemen Vojtěch, Šotlík Matěj