Starší žáci uhráli tři body s Hodonínem

V sobotu 3.11.2018 do Brna zavítal tým starších žáků z Hodonína. Domácí do zápasu vstupovali jako favorité a tento předpoklad se také vyplnil. Na první gól se čekalo až do druhé třetiny. Ve  dvacáté minutě, se prosadil Brněnský Michal Kycl. Těsně před koncem druhé třetiny ještě navyšoval skóre na 2:0 Ondřej Havlásek. Na gólovou podívanou si fanoušek hokejbalu přišel hlavně v třetí třetině. V posledním dějství se skóre měnilo ještě pětkrát. Na 3:0 zvyšoval Vojtěch Zemen a na 4:0 tentokrát v přesilové hře Petr Heide. Za takřka rozhodnutého stavu přišla také řada na hostující tým. První trefu za záda domácího brankaře si připsal hostující Sebastián Jánoš. Dvě minuty po vstřeleném gólu šli hosté na trestnou lavici. Tento prohřešek potrestal při tlaku před bránou Ondřej Kycl. Jedenáct vteřin před závěrečným hvizdem ještě hosté upravovali skóre na konečných 5:2 (0:0, 2:0, 3:2)