BHL Muži- Eagles “B” vs Bulldogs

V pondělí 3.9.2018 se tým mužů Eagles Brno “B” utkal proti obhájci titulu BHL Bulldogs Brno. Tým složený z 90% z kluků, kteří začali hrát hokejbal teprve v červenci, si nevedl vůbec špatně. V první třetině se hrála vyrovnaná hra a do kabin se šlo za stavu 0:0. Zásluhu na tom měli především brankaři. I druhá třetina byla z počátku vyrovnaná. Nicméně v průběhu této hry se na hráčích začala projevovat únava a začalo se poprvé vylučovat. Hra v menším počtu hráčů na hřišti vyhovovala více zkušeným Bulldokům , kteří začali přebírat taktovku hry a podařilo se jim v čase 17:29 vstřelit první gól. Do konce druhé třetiny scházelo odehrát 2 minuty a 31 vteřin. Dalo by se říci, že v tomto časovém úseku se zápas zlomil ve prospěch favorita Bulldogs Brno. Do konce druhé třetiny se jim podařilo vstřelit další tři góly. V třetí třetině jsme obdrželi ještě dva góly. Utkání skončilo 0:6(0:0,0:4,0:2)pro Buldoky

V pátek 7.9.2018 v 18:30 nás čeká zápas Eagles”A” proti HBT Titans. Titáni ještě v minulém roce hráli Moravskou ligu. Je tedy jasné, že to bude velice těžký soupeř.